Centrum

Mallorka, největší ostrov Španělska ležící v západní části středozemního moře je oblíbenou prázdninovou destinací turistů, ale také španělské královské rodiny. Mallorka je mnohem více, než krásné pláže a turistická střediska, pojďte si přečíst, co všechno vás při návštěvě tohoto ostrova čeká. Palma de Mallorka Hlavní město je pro mnohé lidí překvapením. Palma je krásná, stylová, sofistikovaná a přitom roztržitá. Polovina obyvatel si užívá nejlepších restaurací, obchodů a nočních klubů a druhá pak uměleckou scénu a kavárny.
[Čtěte Více]
Sicílie, která v amerických filmech představuje domovinu všech mafiánských rodin, je především krásný středomořský ostrov s bohatou historií a kulturou. Ohromující scenérie, dokonalé počasí a vynikající jídlo jsou dalšími skvělými důvody, proč byste neměli Sicílii ze svého seznamu návštěv vyjmout Pláže Až 280 ohromujících pláží všech druhů, od městských pláží, malých zátok až po pláže v národních parcích. Azurová voda, čistý písek a drsné pobřeží vytváří dokonalý kontrast. Ať už se rozhodnete strávit čas kdekoliv na Sicílii, počítejte s tím, že vždy naleznete pláž, která vám bude vyhovovat.
[Čtěte Více]
Algarve, nejjižnější oblast Portugalska, jejíž břehy omývá Atlantický oceán, nabízí zatím stále nedotčenou přírodu, fantastické písečné pláže, dramatické útesy, jasné sluníčko a dokonale modrou oblohu. Pláže Z jakékoliv části Algarve to budete mít na pláž kousek a záleží jen na vás, jestli si vyberete pláž, kde budete obklopení davem, nebo utečete do míst, kde bude jen vy. Pláže v Algarve jsou tvořeny téměř nekonečnou písčitou plochou, kterou občas doplní nádherné pískovcové útesy. Na severozápadním pobřeží a na jihovýchodním pobřeží se nacházejí někteří klidnější pláže poblíž města Aljezur a Tavira, zatímco jihozápadní Algarve je nejrušnější.
[Čtěte Více]
Pokud jste doposud neuvažovali o návštěvě Korsiky, měli byste zpozornět a přečíst si, proč byste měli tento nádherný slunečný ostrov prozkoumat. Dokonalé pláže, vlnité surové hory, perfektní počasí a téměř 300 slunečných dnů v roce, to jsou jen některé z důvodů, proč získává Korsika v posledních letech na popularitě. Pláže Pokud je vaší podmínkou pro dokonalou dovolenou dokonalá pláž, splní Korsika vaše očekávání na 100 %. Tisíc kilometrů nádherného pobřeží, které tvoří téměř 200 písečných a oblázkových pláží, nabízejících skvělé koupání, uspokojí i nejnáročnější turisty.
[Čtěte Více]