Cestování

Dlouhý přestup a spaní na letišti nemusí být noční můra, ale naopak splněný sen. Víte, jak si zařídíte výlet zdarma během přestupu v Singapuru nebo nocleh ve futuristické spací budce? Osvojte si tipy, díky kterým se na přestupy začnete dívat jako na nové příležitosti. Prozkoumejte možnosti letiště Letiště v San Francisku, Amsterdamu a Paříži mají vlastní muzeum. Texaský Austin zůstává věrný svému bohémskému duchu a pořádá koncerty zdarma přímo na letišti.
[Čtěte Více]
Je pro tělo náročnější let na východ, nebo na západ? Proč se vyhnout nočním letům? Jet lag, nebo také pásmová nemoc – strašák každého, kdo letí na dlouhou vzdálenost a nechce být jako tělo bez duše půlku své dovolené. Pásmová nemoc vás může potrápit nespavostí, únavou, bolestmi hlavy, žaludečními nevolnostmi nebo podrážděním. Proč se to děje a jak se před jet lagem co nejvíc ochráníte? Abyste pásmovou nemoc zažili, musíte překonat nějaká ta časová pásma.
[Čtěte Více]
Ideální zavazadlo dle jednotlivých aerolinek Jak známo, i zavazadla mají uši. Aerolinky je za ně umí pořádně vytahat, pokud nesplňují dané parametry. Jaké to jsou? Každá aerolinka má na zavazadla vlastní metr. S výhledem na všechno to hledání a ověřování to má mnohý cestovatel rovnou chuť to zabalit. To by byla samozřejmě škoda. Proto jsme pro vás připravili přehlednou tabulku, ve které lehce zjistíte, do čeho si zabalit podle toho, s kým a kam letíte.
[Čtěte Více]
Rozdáváme poukazy na parkování v hodnotě 2 389,- Kč 8 dní parkování u Letiště Praha a komplexní luxusní mycí program “XL” v celkové hodnotě 2 389,- Kč Podmínky akce Ke každé objednávce letu z Prahy můžete získat kupón na parkovaní automobilu u Letiště Praha na hlídaném parkovišti a komplexní luxusní mycí program. Kupón je v hodnotě 2 389 Kč. Akce platí do 1. 5. 2018 nebo do vyčerpání zásob kupónů. Mytí nelze uplatnit samostatně, ale jen jako součást parkování.
[Čtěte Více]
Kompenzace za zpožděný let i ztracené zavazadlo Po celém světě se každý den zpozdí okolo 20 tisíc letů. Další zhruba tisícovka je zcela zrušená. Ve většině takových případů mají cestující právo na finanční kompenzaci. Přesto si o ni málokdo řekne. Většina lidí totiž netuší, že je něco podobného možné. Web Shop Fly ve spolupráci se službou ClaimAir to řeší za vás. Jakmile si koupíte letenku u Web Shop Fly, automaticky se u ní sleduje, jestli nedošlo ke zpoždění nebo zrušení letu.
[Čtěte Více]