Rozdáváme poukazy na parkování

Rozdáváme poukazy na parkování
v hodnotě 2 389,- Kč

8 dní parkování u Letiště Praha a komplexní luxusní mycí program “XL” v celkové hodnotě 2 389,- Kč

Podmínky akce

Ke každé objednávce letu z Prahy můžete získat kupón na parkovaní automobilu u Letiště Praha na hlídaném parkovišti a komplexní luxusní mycí program. Kupón je v hodnotě 2 389 Kč. Akce platí do 1. 5. 2018 nebo do vyčerpání zásob kupónů. Mytí nelze uplatnit samostatně, ale jen jako součást parkování. Službu zajišťujeme ve spolupráci se společností CAR POINT Praha.

Dárkový poukaz zahrnuje

Týdenní parkování v ceně 890,- Kč

Bezplatné parkování až po dobu osmi dnů Vaší služební cesty či dovolené. Okamžitý odvoz z parkoviště i letiště minibusy. Nejoblíbenější parkoviště pro cestující Letiště Praha je pojištěné a 24 hodin denně pod dozorem fyzické ostrahy a kamer.

Luxusní mytí auta “XL” v ceně 1499,- Kč.

Po návratu bude Vaše vozidlo dokonale vyčištěné a připravené k vyzvednutí na zakrytém stání. Mycí program zahrnuje i voskování, leštění politurou, parní čištění koberců a zavazadlového prostoru a provonění interiéru.

Jak na to?

Krok 1

Vyhledejte svůj let a pokračujte v objednávce.

Krok 2

V posledním kroku objednávky vložte do pole slevový kupón TM2500, dle následujícího obrázku. Pokud proběhne tento krok správně, celková cena Vaší objednávky bude zvýšena o 1 Kč. Obrázek 1. Návod, jak zažádat o kupón v posledním kroku objednávky.

Krok 3

Kupón Vám bude doručen operátorem Web Shop Fly a.s., který Vás bude kontaktovat, jakmile úspěšně dokončíte objednávku.

Krok 4

Dárkový poukaz Vám bude doručen po dohodě poštou. Na něm naleznete postup, jak jej uplatnit. Pro dodatečné informace nebo otázky se obracejte na podporu Web Shop Fly.


Tagy

žádné tagy

Kategorie

žádné kategorie